Technical Support Staff

J.J. (Jens) van den Berg

T: +31 15 27 87108
E: J.J.vandenBerg@tudelft.nl
Staff Page

M. (Marc) Friebel

Room: 01.165.B1
T
: +31 6 22694321
E: M.Friebel@tudelft.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag
Staff Page

J. (Jolanda) van Haagen-Donker

Room: 01.165.A5
T:
+31 6 48875656
E: J.vanHaagen@tudelft.nl
Staff Page

Ing. H.K.J. (Karel) Heller

Room: 01.165.B3
T
: +31 6 48875990
E: H.K.J.Heller@tudelft.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag 
Staff Page

M. (Mohammed) Jafar

T: +31 15 27 84368
EM.Jafar@tudelft.nl
Staff page

R.M.T. (Roland) Klasen

ER.M.T.Klasen@tudelft.nl

C.G.K. (Guus) Lohlefink

Room: 03.190
T
: +31 15 27 87663
E: C.G.K.Lohlefink@tudelft.nl
Aanwezig: Onbekend
Staff Page

J.G. (Joost) van Meel

Room: 02.250
T
: +31 6 48875959
E. J.G.vanMeel@tudelft.nl
Aanwezig: maandag t/m donderdag
Staff Page

P.M. (Ellen) Meijvogel-de Koning

Room: 01.165.T1
T
: +31 6 48875657
E: P.M.Meijvogel-deKoning@tudelft.nl
Aanwezig: maandag/ dinsdag/ donderdag
Staff Page

Ing. M. (Michiel) Slob

Room: 01.165.A2
T: +31 15 27 87848
E: M.Slob@tudelft.nl
Aanwezig: maandag t/m woensdag, vrijdag
Staff Page

Ing. W. (Wim) Verwaal

Room: T1.200
T
: +31 6 51590204
E: W.Verwaal@tudelft.nl
Aanwezig: maandag t/m donderdag 
Staff Page 


Position: Head of the GSE Laboratory / Professor of Oil and Gas Production Engineering
Section: Petroleum Engineering
Room: T1.180
T: +31 15 27 88437
E: P.L.J.Zitha@tudelft.nl
Staff Page