Contact & Support

Als je vragen hebt over Pure of ondersteuning nodig hebt, neem dan contact op met de Pure-contactpersoon van je eigen faculteit:

Faculteit

Contact

Contact details

Bouwkunde

Leonie Zijlstra

L.Zijlstra@tudelft.nl
+31 15 27 84132

Civiele Techniek en Geowetenschappen

Akshay Ramkisoensing

A.S.Ramkisoensing@tudelft.nl

Elektrotechniek, Wiskunde & Informatica

Tijl Spanjers

T.S.Spanjers@tudelft.nl
+31 15 27 87210

Industrieel Ontwerpen

Kim Scheffelaar

K.Scheffelaar@tudelft.nl
+31 15 27 87618

Luchtvaart- en Ruimtevaarttechniek

Lisette Vollmer

L.Vollmer@tudelft.nl
+31 15 27 85340

Techniek, Bestuur en Management

vacature

 

Technische Natuurwetenschappen

Parisch Bardouille

P.T.Bardouille@tudelft.nl
+31 15 27 86859

Werktuigbouwkunde, Maritieme Techniek &
Technische Materiaalwetenschappen

Thierry van Zundert

T.W.vanZundert@tudelft.nl
+31 15 27 86647