Contact informatie NCSV

onderdeel van het Reactor Instituut Delft (TU Delft)

Algemene Informatie

adres NCSV Delft

Reactor Instituut Delft
secretariaat NCSV
Mekelweg 15
2629 JB DELFT

e-mail:
opleid-d-ncsv-rid@tudelft.nl

adres NCSV Utrecht

p/a Ornsteinlaboratorium
kamer OL-209
Princetonplein 1
3584 CC UTRECHT

Telefoon
Het NCSV is telefonisch bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag van 08.30-13.00 uur op het volgende telefoonnummer:
+31 (0)15-27.81797.

E-Mail

opleid-u-ncsv-rid@tudelft.nl; of
ncsv-opleidingen-utrecht@tudelft.nl

Wij doen ons best uw e-mail zo snel mogelijk te beantwoorden.

 

 

 

Gegevens opleidingsteams

NCSV Delft

Senior docent

Hr. M. (Marcel) Schouwenburg
T: 015-27.86575
E: m.schouwenburg@tudelft.nl
Aanwezig van ma t/m vrij

Managementassistente

Mw. M.E. (Monique) Boon
T: 015-27.83764
E: opleid-d-ncsv-rid@tudelft.nl
Aanwezig van ma t/m do

Docent

Mw. dr. K.R. (Klazien) Huitema
T: 015-27.84071
E: k.r.huitema@tudelft.nl
Aanwezig op ma, di, do en vrij

Docent

Mw. J. (Jolanda) de Beer-Kouwenberg
T: 015-27.81180
E: j.debeer-kouwenberg@tudelft.nl
Aanwezig op ma, di, do

Docent

Hr. dr. ir. D.S. (Dosti) Dihalu
T: 015-27.89412
E: d.s.dihalu@tudelft.nl
Aanwezig van ma t/m vrij

Docent

Hr. J.J. (Koos) van Kammen
T: 015-27.85703
E: j.j.vankammen@tudelft.nl
Aanwezig van di t/m vrij

NCSV Utrecht

 

SECRETARIAAT

Mw. C.J. (Catalina) Peeters
T: 015-27.81797 (09:00-13:00 uur)
E: opleid-u-ncsv-rid@tudelft.nl of ncsv_opleidingen_utrecht@tudelft.nl

Aanwezig van 09:00-13:00 uur op maandag, dinsdag en donderdag

Docent

Hr. dr. W.F. (Frans) Wiersma
E: w.f.wiersma@tudelft.nl
Aanwezig van di t/m vr

Docent

Mw. H.J. (Marina) Keijman-Gaikhorst
E: h.j.gaikhorst@tudelft.nl
Aanwezig op ma, wo en vr

Docent

Mw. S. (Silvia) van den Berghe-Bijland, Ph.D.
E: s.vandenberghe-1@tudelft.nl
Aanwezig op ma, di, wo en vr

Docent

Mw. M.N. (Madeleine) Eikeboom
E: m.n.eikeboom@tudelft.nl
Aanwezig op ma, di, do en vr

Route en parkeerinformatie

Klik op de vestiging van uw keuze voor een PDF met daarop de routebeschrijving.

NCSV Delft route

NCSV Utrecht route
NCSV Utrecht parkeren

Hoewel wij deze routebeschrijvingen up-to-date proberen te houden, wordt er momenteel veel gewerkt op de campussen. Hierdoor kan er een klein routewijziging nodig zijn.

Locatie Delft RID

Locatie Ornsteinlaboratorium