Contact informatie NCSV

onderdeel van het Reactor Instituut Delft (TU Delft)

Algemene Informatie

adres NCSV Delft

Reactor Instituut Delft
secretariaat NCSV
Mekelweg 15
2629 JB DELFT

telefoon

015-27.83764

algemeen e-mailadres

opleid-d-ncsv-rid@tudelft.nl

adres NCSV Utrecht

Ornsteinlaboratorium
NCSV / RID - radionuclidenlab
Princetonplein 1
3584 CC UTRECHT

telefoon

030-253.2713

algemeen e-mailadres

C.J.Peeters@tudelft.nl

Gegevens opleidingsteams

NCSV Delft

Hoofd / Senior docent

Hr. M. (Marcel) Schouwenburg
T: 015-27.86575
E: m.schouwenburg@tudelft.nl
Aanwezig van ma t/m vrij

Managementassistente

Mw. M.E. (Monique) Boon
T: 015-27.83764
E: opleid-d-ncsv-rid@tudelft.nl
Aanwezig van ma t/m do

Docent

Mw. dr. K.R. (Klazien) Huitema
T: 015-27.84071
E: k.r.huitema@tudelft.nl
Aanwezig op ma, di, do en vrij

Docent

Mw. J. (Jolanda) de Beer-Kouwenberg
T: 015-27.81180
E: j.debeer-kouwenberg@tudelft.nl
Aanwezig op ma, di, do

Docent

Hr. dr. ir. D.S. (Dosti) Dihalu
T: 015-27.89412
E: d.s.dihalu@tudelft.nl
Aanwezig van ma t/m vrij

Docent

Hr. J.J. (Koos) van Kammen
T: 015-27.85703
E: j.j.vankammen@tudelft.nl
Aanwezig van di t/m vrij

NCSV Utrecht

 

Hoofd / Senior Docent

Hr. dr. W.F. (Frans) Wiersma
Aanwezig van di t/m vr

Managementassistente

Mw. C.J. (Catalina) Peeters
T: 030-253.2713
E: c.j.peeters@tudelft.nl
Aanwezig op ma, di en do

Docent

Mw. ir. P.D.B.M. (Patricia) Bekhuis
T: 030-253.2335
E: p.d.b.m.bekhuis@tudelft.nl
Aanwezig op ma, di, do en vr

Docent

Mw. H.J. (Marina) Keijman-Gaikhorst
T: 030-253.2335
E: h.j.gaikhorst@tudelft.nl
Aanwezig op ma, wo, do

Docent

Mw. S. (Silvia) van den Berghe-Bijland, Ph.D.
T: 030-253.2335
E: s.vandenberghe-1@tudelft.nl
Aanwezig op ma, di, wo en vr

Route

Klik op de vestiging van uw keuze voor een PDF met daarop de routebeschrijving.

NCSV Delft

NCSV Utrecht

Hoewel wij deze routebeschrijvingen up-to-date proberen te houden, wordt er momenteel veel gewerkt op de campussen. Hierdoor kan er een klein routewijziging nodig zijn.

Locatie Delft RID

Locatie Ornsteinlaboratorium