Join a Dream Team!

.

Join a team and turn your dreams into a reality!
 
Would you like to become a part of a big multidisciplinary team working together on an impactful project? Click below to find out which Dream Team is the best fit for you! Focused on pushing the limits of what is technically possible, personal growth, and skills development, we challenge students to take the next step!


In just one year, we design, build, test and race to push the boundaries of what is technically possible and to show the world what a team of multidisciplinary students committed to radical innovation can achieve. Are you ready to take the next step?

Dream and Student Team Recruitment Event

.

TU Delft Aula | 13th of February | 19h00
Join a team and turn your dreams into a reality!
 
Would you like to become a part of a big multidisciplinary team working together on an impactful project? Come by the TU Delft Aula on the 13th of February and get to know the 11 Dream and Student Teams from the TU Delft and find out which one is the best fit for you! Focused on pushing the limits of what is technically possible, personal growth, and skills development, we challenge students to take the next step!
 
Learn in presentations what the teams are doing and chat with the team members. From 19h00, we are ready to welcome you!


In just one year, we design, build, test and race to push the boundaries of what is technically possible and to show the world what a team of multidisciplinary students committed to radical innovation can achieve. Are you ready to take the next step?

Already sure which Dream Team you would like to join for academic year 2023/24? Click below and apply now!

Wereldwijd staat de TU Delft bekend om haar succesvolle studententeams. Deze TU Delft | Dream Teams worden volledig bestuurd door de gemotiveerde studenten zelf. Met ieder jaar een volledig nieuw internationaal en interdisciplinair team, gaan ze de strijd aan in een competitie om zo technische innovatie op de kaart te zetten die bijdraagt aan een betere toekomst. Ook zijn er een aantal studententeams die zich in kleinere groepen en voor een kortere periode bezighouden met Bijzondere Projecten. Van het team management, tot het ontwerpen en produceren van hun uitvindingen, het gebeurt allemaal in de TU Delft | Dream Hall. Want op deze plek, gelegen op de TU Delft campus, maken jonge engineers van dromen werkelijkheid. Samen met de stafleden van de TU Delft | Dream Hall vormen de TU Delft | Dream Teams en Bijzonder Projectteams de D:DREAM community, waarbij D:DREAM staat voor 'Delft: Dream Realization of Extremely Advanced Machines'. Deze website bevat alle informatie over D:DREAM, onze teams en de hal, dus kijk rond en ontdek!

Klik hieronder op de Dream Teams en ontdek waar ze zich voor inzetten en hoe ze voor hun doelen strijden:

Een idee voor een nieuw Dream Team binnen de onderstaande maatschappelijke doelen van de TU Delft?

Agenda


Nieuws


24 maart 2019

Design Presentatie NovaBike 10

Design Presentatie NovaBike 10

Het 10e team van Nova Electric Racing presenteerde donderdag 21 maart het nieuwe ontwerp van de NovaBike 10. Er was een goede opkomst en mensen van binnen en buiten Delft kwamen naar de faculteit Industrieel Ontwerpen om meer te leren over de nieuwe motorfiets. De veranderingen aan het ontwerp zullen er voor moeten zorgen dat de motor sneller, krachtiger en betrouwbaarder wordt dan zijn voorgangers. Dit jaar neemt het team deel aan de Open Electric Superbike Competition, dat zal worden verreden tijdens de Gamma Racing Day 2019 op het TT Circuit Assen.

02 maart 2019

Studenten TU Delft en VU Amsterdam presenteren ontwerp van aerodynamische ligfiets die het wereldrecord snelfietsen moet verbreken

Studenten TU Delft en VU Amsterdam presenteren ontwerp van aerodynamische ligfiets die het wereldrecord snelfietsen moet verbreken

Het Human Power Team, een studentenproject van de Technische Universiteit Delft en de Vrije Universiteit Amsterdam, heeft vandaag het ontwerp van hun nieuwste super aerodynamische fiets gepresenteerd: de VeloX 9. Met deze fiets zullen zij in september het wereldrecord van 121,8 km/uur aanvallen in Nevada.

18 januari 2019

Het TU Delft Solar Boat Team presenteert ontwerp van de eerste Nederlandse zonneboot voor op open zee

Het TU Delft Solar Boat Team presenteert ontwerp van de eerste Nederlandse zonneboot voor op open zee

Voor het eerst in de Nederlandse geschiedenis neemt het TU Delft Solar Boat Team de stap om een zonneboot te ontwikkelen voor op zee. Het wordt een trimaran, een boot met drie rompen, die de oceaan volledig op zonne-energie gaat bedwingen. Dinsdagavond 15 januari presenteerde het team het nieuwe ontwerp van de boot. Met deze boot zijn ze van plan komende zomer het wereldkampioenschap voor zonneboten in Monaco te winnen én een wereldrecord te verbreken door als snelste zonneboot ter wereld Het Kanaal over te steken.

15 januari 2019

Studenten TU Delft presenteren ontwerp om inefficiënte kantoren te transformeren in appartementen die meer energie produceren dan gebruiken

Studenten TU Delft presenteren ontwerp om inefficiënte kantoren te transformeren in appartementen die meer energie produceren dan gebruiken

Het MOR (Modular Office Renovation) -team van de TU Delft, dat bestaat uit 54 studenten, is bezig met een ontwerp om (een deel van) een inefficiënt kantoor te renoveren in een appartement dat meer energie produceert dan dat het zelf gebruikt. Op 15 januari 2019 heeft het team het definitieve ontwerp van dit prototype onthult. Met het uiteindelijke prototype gaat het team in juli 2019 naar Hongerije om mee te doen aan een internationale studenten-competite voor energiezuinige huizen.

29 oktober 2018

Delfts studententeam ontwikkelt gendopingdetectiemethode en wint prijzen in wereldwijde Synthetische Biologie competitie

Delfts studententeam ontwikkelt gendopingdetectiemethode en wint prijzen in wereldwijde Synthetische Biologie competitie

Studenten van de TU Delft hebben een methode bedacht en ontwikkeld om gendoping te detecteren. Met deze methode, die de naam ADOPE (Advanced Detection of Performance Enhancement) draagt, kan in de toekomst het misbruik van gentherapie in de sport worden tegengegaan. De studenten van het Delftse iGEM-team willen met dit project het belang van veilig gebruik van synthetische biologie onderstrepen. Ze presenteerden hun idee afgelopen week in Boston tijdens de International Genetically Engineered Machine (iGEM) wedstrijd en sleepten prijzen in de wacht voor hun nieuwe toepassing en product ontwerp.

105 resultaten