Overzicht sinds 1964

Sinds 1964 is door het toenmalige Hogeschoolfonds besloten prijzen ter beschikking te stellen van studenten voor afstudeerwerk dat uitmunt in constructief, technisch en inventief opzicht. 

Besloten werd met terugwerkende kracht aan de prijswinnaars een legpenning te geven waarvan het ontwerp bij de Afdeling der Bouwkunde werd vervaardigd. Deze legpenning wordt nog altijd jaarlijks uitgereikt. 

Op 10 november 1989 vond voor het eerst de prijsuitreiking plaats aan tien kandidaten en wordt dit een jaarlijks terugkerende gebeurtenis. Vanaf dat jaar kon elke opleiding een kandidaat kan voordragen, terwijl er voorheen slechts één prijs voor alle faculteiten tezamen beschikbaar was.

Vanaf collegejaar 2004/2005 is besloten dat elk van de acht faculteiten één TU Delft Beste Afstudeerder kon aandragen en niet meer per opleiding.

2016 - Olaf van Camperhout

2015 – 2016

BK – Andrea Migotto
CitG – Joeri Brackenhoff
3mE – Simone Silvestri
EWI – Tamara Kloek
IO – Renee Molman
LR – Olaf van Campenhout (Best of TU Delft 2016)
TBM – Bas Keijser
TNW – Eduardo Olimpio

2014-2015

BK – Nadia Remmerswaal
CiTG – Marcel Mol
EWI – Vincent Hellendoorn
IO – Alec Momont
LR – Tim Visser
TBM – Tariq Abdul Muhaimin
TNW – Hanan Al-Kutubi (Beste afstudeerder TU Delft 2014-2015)
3mE – Guido Novati

2013-2014

BK – Stavros Gargaretas
CiTG – Struan Robertson
EWI – Jörn Zimmerling (Beste afstudeerder TU Delft 2013-2014)
IO – Anouk Zeeuw van der Laan
LR – Jan Schneiders
TBM – Rick van Staveren
TNW – Nick Schilder
3mE – Paolo Forni

2012-2013
BK- Pieter Stoutjesdijk
CiTG – Elco Jongejans
EWI – Lisanne Rens
IO – Bahareh Barati
LR – Sjoerd Tijmons
TBM – Kaveri Iychettira
TNW – Hilde Coumou (Beste afstudeerder TU Delft 2012-2013)
3mE – Ashish Patel

2011-2012
BK – Jasper Nijveldt
CiTG – Sjors van Es
EWI – Wnjong Jiang
IO – Ohyoon Kwon
LR – John-Alan Pascoe
TBM – Job Veltman
TNW – Robert Mans (Beste afstudeerder TU Delft 2011-2012)
3mE – Bas Overvelde

2010-2011
BK – Hanne van den Berg
CiTG – Onno Miete
EWI – Dietger van Antwerpen
IO – Asih Sungkono
LR – Bart Römgens
TBM – Martti van Blijswijk
TNW – Jerôme Schalkwijk (Beste afstudeerder TU Delft 2010-2011)
3mE – Johan Vogel

2009-2010
BK – S.S.F. Jaffri
CiTG – H. van der Laan
EWI – B. de Keijzer
IO – M. Kamphuis (Beste afstudeerder TU Delft 2009-2010)
LR – A.M. Oyen
TBM – H. Asghari
TNW – D. Ristè
3mE – T.P. van Oijen

2008-2009
Bk – J. Spigt
CiTG – R. McCall
EWI – Y. Lamelas
IO – K. Vorst
LR – R. Koenders
TBM – T. Derksen
TNW – E. Pingen
3mE – K. Wagner

2007-2008
Bk – D. Strebicki
CiTG – A. de Schipper
EWI – R.V. Vayani
IO – V. Thoma
L&R – K. Kumar
TBM – D.F. Apotheker
TNW – A. Rosnethal
3mE – M. de Groot

2006-2007
Bk – A.J.J. Bos
CiTG – R.R. de Jager
EWI – M.V. Krymskaya
IO – H. van Rijn
L&R – J.K.S. Dingeler
TBM – M. Kroesen
TNW – B.R.B. Haverkorn van Rijswijk
3mE – H. Bogaert

2005-2006
Bk – S.A.J. de Richemont
CiTG – F.P. van der Meer
EWI – P. Klapwijk
IO – M.J. den Hollander
L&R – J. Naber
TBM – G. Heijkoop
TNW – B. Breure
3mE – G.A. Kragten

2004-2005
Bk – T. van Vrijaldenhoven
CiTG – H. van der Meyden
EWI – M. Poelman
IO – L. Bouten
L&R – R. Vos
TBM – C. Sampaio
TNW – M. Kroon
3Me – J.W. van Wingerden

2003-2004
Bk – R. van der Meulen
CT – J. Heemskerk
Geo – T. Brentjens
TA – A. Mens
Et – M. de Boer
TI – M. Heule
TW – B. Quak
IO – S. Buzink
L&R – J. Witteveen
TB – R. van Raak
ST – A. Huijser
TN – M. van der Meulen
MT – J. Tuitman
TM – M. Bronsgeest
Wb – W. Monkhorst

2002-2003
Bk – M. Talstra
CT – H.J. Bakkenes
Geo – S. van Eck van der Sluis
TA – T. Heijn
Et – Chee-Heun Lam
TI – C. des Bouvrie
TW – M.H. Maathuis
L&R – J. Wackers
IO – M. Wegdam
MT – E. ter Bekke
Wb – D. Hobbelen
TB – A. Davidse
ST – M. van Wijk
TM – E. van der Aa
TN – K. Besteman

2001-2002
Bk – P.W.J.M. Ketelaars
IO – M. Brouwer
CT – G.L. Kuiper
MT – G. de Jong
Geo – S.T. Dijkman
Wb – P. Pronk
TA – J.A. Sizoo
TB – R. Vergeer
Et – V. Duindam
ST – S. Lems
TI – P. Wiggers
TM – S.H. Mennema
TW – J.R. Rommelse
TN – S. Sakarya
L&R – M.M. Heiligers

2000-2001
Bk – T. van de Sandt
IO – I.P. Jacobs
CT – R.E. de Jong
MT – M.C. Boer
Geo – M.H.A. van Lokhuizen
Wb – M. Hofman
TA – R.M. Schmitz
TB – G.J. de Riddes
Et – W.E.S. Couzijn
ST – J.R. Law
TI – S. Taner
TM – S.C.G. Leeuwenburgh
TW – R.F. Rabouw
TN – J. Caarls
L&R – R.R. da Costa

1999-2000
Bk – N.Y. Peeters
IO – T.K.A.M. Bronswijk
CT – M. Korff
MT – A. Cotteleer
Geo – A.A. Verhagen
Wb – W.B. Aghina
TA – C.A. Berendsen
Mk – J. van den Brand
Et – N. van de Kasteele
ST – L. Wu
TI – M.H.J. Nijland
TN – R.M. de Klein
TW – P.A.J. de Jong
TB – W.J. van de Kamp
L&R – K. van Overbeek

1998-1999
TB – A. Zoeteman
Bk – M.V. de Jong
TI – B. Vromans
IO – C.S. Kleinhuis
TN – M.A. Blauw
L&R – S.J. Goossens
MT – S.G. Nienaber
ST – M.H. ter Horst
Mk – M. van Leeuwen
TA – N.E. Phaf
Geo – V.H.B. Ketelaar
TW – L.P. Aarts
CT – H.H. Schmidt
Wb – T. Arsiwalla
Et – J.H.G. Kamperman

1997-1998
Bk – S. Spruit
CT – F.E. Wiersma
Et – A. Abubakar
Geo – M.E. Bilker
IO – P.M.A. Desmet
L&R – E. Tomp
ST – K. Sankaranarayanan
TA – J.M. Krowinkel
MK – S.I. Vooijs
TB – Y.A. Saanen
TN – G. van der Zouw
Wi – S. van Dalen
Inf – R.C.M. de Rooij
Wb – P. Vos
MT – L.W. Pastoor

1996-1997
Bk – A.N. Rommerts
CT – J. Bosboom
Et – G.P. Reitsma
Geo – O. van Leeuwenburgh
IO – B.B. van der Geest
L&R – K.C. van Engelen
MbP – A.K. van Bockstaele
TN – M. de Hoon
ST – M.C.A. van Vliet
Mk – J.M. Huijbregtse
Wi – W.J. Willemse
Inf – S. Lanser
Wb – J.J. Trouw
MT – M. Beenen
TBM – B.M. Gabel

1995-1996
Bk – M.G.M. van Leeuwen
Ct – M.G.F. Werner
Et – M.T. Looijer
Geo – P.A.M. Looman
IO – R. Sluyter
L&R – R. Floberhagen
MbP – J. Potma
TN – J.D.J. Houtepen
ST – S. Kaart
Mk – T.C. Bor
Wi – A.J. de Man
Inf – J. Jarmulak
Wb – F.J. Groen
MT – C.G.A. Marburg

1994-1995
Bk – A. van Timmeren
CT – E.P. van Haastrecht
Et – J.J. Meeuwsen
Geo – M. Rietdijk
IO – J.W. van Rhijn
L&R – B. Sprenger
MbP – H.K. Björnstad
TN – T.M.H.E. Tielens
ST – J.A. Talman
Mk – A. van Oudenaarden
Wi – A.B. Wisse
Inf – B. Daan
Wb – H. Borsje
MT – A.P. van ’t Veer

1993-1994
Bk – B.J.E. de Bruin
Ct – G.P.C. van Oosterhout
Et – A.A. Bellekom
Geo – E. Verbree
IO – M.P. Wilming
L&R – C.G. van Rhee
MbP – H.G. Alkemade
ST – H.A. Smits
Mk – P.C.H. Ament
TN – P.A. Nooren
Wi – M.F. Uiterdijk
Inf – D.B. Tischenko
Wb – W. Nowé
MT – R.A. Timmers

1992-1993
Bk – L.J. ten Kate
CT – A.J.H.M. Reniers
Et – J.P.L. Mourik
Geo – R.E. van Ree
IO – M. Verkaik
L&R – G. Rebel
MbP – R. Deutman
STM – C. Legein en R.T.A. Malais
TN – M.R.T. Roest
TWI – S.J.P. de Koning en F. Kuijper
WbMT – C.J. Hollander en A. Kik

1991-1992
BK – N. Körnig
CT – A.Y. Hoekstra
Et – E. Theunissen
Geo – C.C.J.M. Tiberius
IO – A.E. den Besten
L&R – J.J. Kuit
MbP – E.M.L. Peek

1990-1991
IO – P.E.J. Starmans
Et – F. Bosveld
L&R – E.A.C. Kruijsen
TW – J.C. Kok
Inf – J.P.M. de Vreught
Wb – R.G. Hakvoort
MT – S.A. Kooij
TN – J.E. de Vries
CT – J.W. Welleman
MbP – D.E. Riegstra
Geo – N.J. Sneeuw

1989-1990
IO – R.A.C.M. Gabriëls
Et – A.R.Vellekoop
WTM – A. Keene
L&R – R. Scharroo
WI – D. den Hertog
STM – D.C. Engel
WMT – R. Nales
TN – R. Vlaming
CT – G.J. van der Vegte
MbP – R. Chaigneau

1988-1989

Er werd geen prijs uitgereikt

1987-1988 

IO- ir. I.K. Verbrugge

TWI - ir. A.G. Hofland

1985-1986 

TN - ir A. R. Tiedemann

1984-1985

Geo - ir H. van der Marel

1983-1984

WI - ir P. J. M. van Laarhoven

Et - ir W. R. Th. ten Kate

1982-1983

IO - ir. R. J. B. J. Kemna

1981-1982

Er werd geen prijs uitgereikt

1980-1981

CT - ir. A. W. de Jongh

LR - ir. R. Marissen

1979-1980

Et -  Mej. Ir. H.M. de Ruiter

Wb - ir. B.W.A. Starink

1978-1979

Et - ir. H.G. Kerkhoff

1977-1978

Et - ir. J. C. Compter

LR - ir. F. J. F. de Jong

1976-1977

Et - ir. M. J. J. C. Annegarn  

LR - ir. A. G. Bouquet

CT - ir. F.S. K. Bijiaard

W - ir. P. van der Eijk

1975-1976

Wb - Ir. J. van Eijk 

Et - ir. P.M. Trouborst

1974-1975

Er werd geen prijs uitgereikt

1973-1974

Ir. T. A. Komarek 

Ir. W. E. Hendrikse

1972-1973

Ir. M. J. G. Broekhoven

1971-1972 

Ir. P. Bode

Ir. Chr. M. van Hooren

Ir. H. A. C. M. Spaas

1970-1971

Ir. D. Muilwijk

1969-1970

Ir. R. E. Sonnenberg

1968 

Ir. J. N. van der Linden

1967 

Wb - Ir. E. R. Godding

1966-1968 

TN - Ir. J. M. Kooyman 

Et - Ir. H. Ponssen

1965 

Et - Ir. J. R. Brandsma

1964 

Ir. J. M. Vernooy

 

/* */